KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16165205

nr 1616 5205

Axel Hamborn

(1892-1987), Sverige

Etsningar, 2 st, Signerade, fiskeläge och skånegård, yttermått inklusive ram: 33x34,35x38 cm

Axel Hamborn, svensk målare och grafiker född 1892, död 1987.

Utrop:

500 kr

måndag 29 april 2024
kl 19:36:59

Axel Hamborn

Läs mer om Axel Hamborn